سوالات متداول

برگزاری منظم و ماهانه آزمون آیلتس و آزمون آزمایشی آیلتس در محیطی کاملا آکادمیک.استفاده از میز و صندلی های استاندارد و استفاده از هدفون های سنهایزر (Sennheiser) و تحلیل آزمون به صورت خصوصی

به دلیل هزینه بالای آزمون اصلی آیلتس پیشنهاد ما به زبان آموزان شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس هست. و آزمون Mock بهترین راه سنجش هر چهار مهارت شما می باشد.

به دو صورت می توانید ثبت نام کنید .ابتدا از طریق وبسایت مرکز زبان گویا و یا از طریق ثبت نام در وبسایت آیلتس تهران.

شما می توانید از ۲ سایت معتبر IDP و سازمان سنجش آموزش کشور مراکز معتبر برگزاری آزمون اصلی آیلتس را بررسی کنید. Find an IELTS Test Centre

با بیش از ۵ سال تجربه برگزاری دوره‌های آنلاین و با شروع کرونا، برگزاری ۱۰۰ها ساعت کلاس‌های عمومی و خصوصی به صورت آنلاین این فرصت را در اختیار زبان‌آموزان ما قرار داد که در محیط امن خانه و به دور از دغدغه بیماری، کلاس‌هایی با کیفیت و متفاوتی را تجربه کنند. استقبال بی‌نظیر زبان‌آموزان از این کلاس‌ها خود گویای بازدهی این کلاس‌ها می‌باشد.

ما در مرکز زبان گویا همواره تلاش می‌کنیم تا با به روز نگه داشتن سیستم آموزشی، استفاده از منابع معتبر، و پیگیری مستمر پیشرفت زبان‌آموزان همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات آموزشی با بالاترین کیفیت را در اختیار زبان‌آموزانمان قرار دهیم زیرا همیشه باور داشتیم باارزش‌ترین دارایی آموزشگاه، زبان‌آموزان ما می‌باشد.

بله ، مرکز زبان گویا یکی از مراکز برگزاری آزمون آیلتس در ایران و تنها مرکز برگزاری آزمون آیلتس و آزمون آزمایشی در استان خوزستان می باشد.

ابتدا زبان آموز باید هدف و مدت زمان مورد نیاز خود را از شرکت در آزمون مشخص کند ، سپس بعد از مشخص شدن سطح شما دوره مورد نظر پیشنهاد خواهد شد، که با گذراندن دوره ها به صورت تخصصی آمادگی لازم برای تمامی آزمون های بین المللی و یا داخلی را خواهید داشت.

این دو آزمون از نظر اعتبار علمی و آکادمیک مثل هم هستند اما برای بعضی اهداف خاص انتخاب هر یک از این آزمون ها ممکن است دیگری ارجحیت داشته باشد.

بستگی به هدف زبان آموز دارد. اگر زمان شما محدود باشد قطعا بهترین گزینه کلاس خصوصی می باشد. زیرا در کلاس خصوصی تمرکز فقط بر روی آموزش به شما خواهد بود. اگر محدودیت زمانی ندارید دوره های عمومی گزینه مناسب برای شما خواهند بود.همچنین برای افرادی که نیاز به یادگیری سریع و تمرین بیشتر دارند، دوره های خصوصی و عمومی به موازات هم پیشنهاد می شود

زمان استاندارد برای دوره های عمومی از سطح مبتدی حدودا ۲ الی ۳ سال و دوره های خصوصی حدودا ۸ ماه الی ۱ سال می باشد.

بله، شما با هر دانش زبانی (مبتدی تا پیشرفته) باید قبل از ثبت نام در موسسه گویا تعیین سطح شوید. برای انتخاب بهترین و مناسب ترین دوره با توجه به سن و سطح شما ، مشاورین ما بهترین گزینه ها را پیش روی شما قرار می دهند.

در گام اول برای ثبت نام در رده سنی کودک و نوجوان و بزرگسال (مبتدی و پیشرفته) ابتدا باید آزمون تعیین سطح گویا را انجام دهید. شما می توانید به راهنمای تعیین سطح در اینستاگرام گویا مراجعه کنید. سپس وارد وبسایت شده ثبت نام کنید و تعیین سطح کتبی خود را انجام دهید و مشاورین طی ۲ الی ۳ روز جهت تعین سطح شفاهی و معرفی بهترین دوره با توجه به سطح زبانی، زمان و هدفتان با شما تماس خواهند گرفت.