دوره های کودکان و نوجوان

این دوره ها برای افراد 8 سال به بالا به گونه ای ویژه

برای یادگیری کاربردی و مکالمه محور طراحی شده

KIDS AND TEENS'

COURSES

دوره های کودکان و نوجوان

Oxford Phonics World

Oxford Phonics World:

این دوره شامل ۴ ترم می‌باشد که ویژه‌ی کودکان دوم تا سوم ابتدایی در نظر گرفته شده است. گام اول در این دوره‌ها آموزش اصوات و حروف الفبای انگلیسی می‌باشد. کودکان عزیز ما در پایان این دوره ها در کنار تقویت مهارت‌های زبانی، اطلاعات بسیار زیادی از واژگان و مکالمات کاربردی انگلیسی را فرا گرفته و قادر به نوشتن حروف و کلمات انگلیسی خواهند بود.

Up & Away:

دوره پیشرفته کودکان برای دانش آموزان کلاس سوم تا ششم ابتدایی طراحی شده است. سری کتاب‌های Up And Away in English با ارائه برنامه آموزشی مبتنی بر گرامر زبان انگلیسی و شکل نوشتاری ساده، ایده‌آل‌ترین روش آموزش را فراهم می‌آورد. در این دوره زبان آموزان در حین حال که کلاس شاد و مفرحی همراه با بازی و سرگرمی خواهند داشت، آموزش جدی و سطح بالاتری را نسبت به دوره‌های قبل خواهند گذراند. پس از اتمام این دوره ها زبان آموزان عزیز ما قادر به انجام مکالمه‌های روزمره‌ی خود به صورت انگلیسی بدون هیچ مشکلی خواهند بود.

Up & Away
Big English

Big English:

در دوره‌های نوجوان مجموعه کتاب‌های Big English در شش جلد تدریس خواهند شد. این مجموعه یکی از بهترین و کامل ترین دوره‌های آموزش زبان انگلیسی است که در قالب محتوا و مطالبی مانند جغرافیا، علوم ، ریاضیات، هنر و … به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد. در روش آموزش CLIL یا همان آموزش زبان محتوا محور ، شاهد افزایش اعتماد به نفس ، اطلاعات عمومی و گسترش دید زبان آموز و در نتیجه افزایش توانایی وی در صحبت کردن، خواهیم بود. در این کتاب شروع هر درس با یک آهنگ خواهد بود که لغات کلیدی و مهم همان درس را آموزش داده و سبب افزایش انگیزه و انرژی زبان آموز می‌شود. در ادامه لغات کلیدی با تصاویر جذاب ارائه شده و نکات گرامری در قالب داستان و مطالب متنوع، آموزش داده خواهند شد. طبق تحقیقات انجام شده، یکی از بهترین روش‌های آموزش گرامر تدریس آن بصورت ناخودآگاه است که این موضوع به خوبی در این کتاب مشاهده می‌شود.

دوره های کودک و نوجوان مرکز زبان گویا بــرای بازه سن ۸ الی ۱۵ سال به گـــــونه ای طراحی شدند کـه بچه ها با بهترین روش ها و متد های کاربردی بازی محور آموزش ببینند

Oxford Phonics World
Oxford Phonics World

شرکت در این دوره ها از سنین پایین باعث تقویت سطح پایــــــــه زبان آموزان میشه که در آینــــــده می تونه یـــــک مزیت مهم برای تحصیل و کار باشه

LEARN FOR A BETTER

FUTURE

KIDS AND TEENS'

COURSES