دوره های آکادمیک

این دوره ها مناسب افرادی است که قصد

شرکت در آزمون های بین المللی را دارند

ACADEMIC

COURSES

دوره های آکادمیک

این دوره ها مناسب افرادی است که قصد شرکت در آزمون های بین المللی و یا داخلی را دارند .

در دوره های آکادمیک هر ۴ مهارت شما Listening , Speaking در کنار مهارت Writing , Reading به صورت تخصصی تقویت خواهند شد.

پس اگر تمایل به شرکت در آزمون های بین المللی و یا داخلی را دارید، بهترین انتخاب برای شما دوره های آکادمیک مرکز زبان گویا می باشد.

Touchstone

مزایای شرکت در دوره های آکادمیک گویا

با اساتید مجرب و جوان و حر فه ای دوره های جذابی را تجربه می کنید.در دوره ها مهارت ها به صورت تفکیک شده و کاملا تخصصی تدریس شده و کلیه فنون و تکنیک های تست زنی آموزش داده می شود.جزوات مدرن و انحصاری گویا در هر مهارت به صورت دسته بندی شده به همراه مجموعه پرسش ها و تست های رایج و کلیدی آزمون اصلی در اختیار داوطلبین قرار میگیرند.

آزمون های آزمایشی MOCK EXAM و کلاس های تست زنی در هر ماه در حال برگزاریست و به زبان آموزان محترم کارنامه و مشاوره اختصاصی ارائه می گردد.

TOEFL

بی‌شک مشهورترین و پرتکرارترین سوال در زمینه آزمون تافل سوال ” آزمون تافل چیست؟ “ است. آزمون تافل TOEFL که مخفف Test of English as a Foreign Language است یکی از آزمون‌های معتبر جهان است که تقریبا در تمامی کشورهای دنیا به رسمیت شناخته می‌شود و در صورت کسب نمره‌ی قابل قبول این آزمون متقاضیان می‌توانند از آن در جهت اهداف خود نظیر مهاجرت شغلی و یا تحصیلی استفاده کنند.

نمره آزمون تافل تقریبا در بیش از نه هزار دانشگاه در سطح جهان اعتبار داشته و همین ویژگی تافل را به یکی از معتبرترین آزمون‌ها بدل کرده است.

نحوه‌ی برگزاری آزمون TOEFL

آزمون تافل در ایران به‌صورت اینترنتی برگزار می‌شود، البته شما برای شرکت در این آزمون می­‌بایست به یکی از مراکز مورد تایید مراجعه نمایید. زمان تقریبی این آزمون سه ساعت و نیم خواهد بود، پس از گذشت دو ساعت از آزمون و اتمام بخش Listening شرکت‌کنندگان در آزمون یک فرصت ده دقیقه‌ای برای استراحت خواهند داشت.

لازم به ذکر است تمامی مراحل آزمون به‌صورت اینترنتی برگزار می­‌شود. برخلاف آزمون آیلتس که بخش مکالمه در روزی جدا از آزمون اصلی برگزار می‌شود، بخش Speaking تافل در یک روز با سایر بخش‌ها انجام شده و نتیجه پس از بررسی به شما اعلام می‌شود.

TOEFL

IELTS

امتحان در دو نوع مختلف آکادمیک و جنرال ترینینگ برگزارمی شود.امتحان اکادمیک توانایی انگلیسی داوطلبانی را می سنجد که قصد دارند تحصیلات خودرا درمقطع کارشناسی به بالا در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه دهند.یکی از مهمترین شرط های پذیرفته شدن در این دانشگاه ها کسب کردن سطحی قابل قبول از نمره این امتحان می باشد.

نوع جنرال ترینینگ آزمون ایلتس معلومات داوطلیان را در سطحی وسیع تر و در بستری علمی – اجتماعی می سنجد.

آزمون جنرال ترینینگ برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصیلات پیش دانشگاهی خودرا در کشوری انگلیسی زبان به پایان برسانند و یا به منظور گذراندن دوره های کوتاه مدت کاری و یا دست یافتن به فرصت های شغلی قصد سفر به این کشورهارا دارند.به علاوه کارنامه این امتحان از جمله مدارکی است که در جریان بررسی پرونده های مهاجرت کشورهای استرالیا ,نیوزلند و کانادا از متقاضیان طلب میشود.

IELTS

MSRT

MSRT در واقع همان MCHE است که توسط اداره بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم نام آن تغییر پیدا کرده است.اما تفاوتی در آزمون ایجاد نشده است و کلیه سرفصل ها مانند قبل در قالب چهار مهارت شنیداری, درک مطلب, لغت و ساختار مورد آزمایش قرار می گیرد.این آزمون در سال ۱۰ بار برگزار می شود و شرکت در آزمون محدودیت ندارد و در صورت عدم قبولی در یک دوره می توان در دوره های بعدی نیز ثبت نام کردولی داوطلبانی که نمرات آنها بالاتر از ۷۵ باشد تا یکسال نمی توانند در آزمونشرکت نمایند چون ظرفیت آزمون فوق برای مراکز دانشگاهی و آموزشی بوده و آخرین حدنصاب مراکز فوق نمره ۷۰ می باشد.ضمنا در ثبت نام های هم زمان چون فاصله بین دو آزمون نزدیک به هم می باشد داوطلبان فقط اجازه شرکت در یک آزمون را دارند.

msrt

EPT

اساس شکل گیری آزمون EPT متولی برگزاری این آزمون,دانشگاه آزاد اسلامی است که به محک زدن داوطلبان در دو مهارت زبانی و سه بخش می پردازد.

هرچند که این مدرک تنها مدرک قابل پذیرش حین مصاحبه نیست اما داوطلبانی که هدفشان قبولی در دانشگاه آزاد است و برنامه ای برای شرکت در آزمون دکتری دانشگاه های دولتی ندارند,شرکت در ین آزمون را بر شرکت در آزمون MSRT ارجع می دانند,چراکه دانشگاه آزاد اسلامی نمره ۵۰ از آزمون EPT را برابر با نمره ۶۵ از آزمون MSRT می داند.نکته مهمتر این است که یکی از بخش های آزمون MSRT محک مهارت شنیداری است که بیشتر داوطلبان در آن ضعف دارند.توصیه کارشناسان این حوزه برای داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی ,با توجه به هزینه پایین شرکت در این آزمون ها ,ثبت نام در هردو آزمون EPT و MSRT و کسب هردو مدرک است.

ept

PTE

PTE یکی از آزمون های زبان در دنیاست که همانند IELTS و TOEFL دارای اعتبار جهانی بوده و اکثر کشورها برای ادامه تحصیل و مهاجرت معتبر می باشد. این آزمون را موسسه Peardon که ناشر انتشارات Longman می باشد. برگزار کرده و علاقه مندانی که به دنبال تحصیل در کشور های مختلف و یا مهاجرت به استرالیا هستند می توانند از این آزمون استفاده کنند. البته باید بدانید که برای ادامه تحصیل تمامی دانشگاه های دنیا این مدرک را مثل IELTS و TOEFL قبول ندارند و حتی بعضی از دانشگاه ها در دنیا ممکن است برای بعضی از رشته ها و با مقاطع تحصیلی خاص این مدرک را قبول کنند.

pte

LEARM FOR A BETTER

FUTURE

ACADEMIC

COURSES