آموزش کودکان و نوجوانان

فیلم معرفی دوره

Oxford Phonics World:

این دوره شامل ۴ ترم می‌باشد که ویژه‌ی کودکان دوم تا سوم ابتدایی در نظر گرفته شده است. گام اول در این دوره‌ها آموزش اصوات و حروف الفبای انگلیسی می‌باشد. کودکان عزیز ما در پایان این دوره ها در کنار تقویت مهارت‌های زبانی، اطلاعات بسیار زیادی از واژگان و مکالمات کاربردی انگلیسی را فرا گرفته و قادر به نوشتن حروف و کلمات انگلیسی خواهند بود.

Up & Away :

 دوره پیشرفته کودکان برای دانش آموزان کلاس سوم تا ششم ابتدایی طراحی شده است. سری کتاب‌های Up And Away in English  با ارائه برنامه آموزشی مبتنی بر گرامر زبان انگلیسی و شکل نوشتاری ساده، ایده‌آل‌ترین روش آموزش را فراهم می‌آورد. در این دوره زبان آموزان در حین حال که کلاس شاد و مفرحی همراه با بازی و سرگرمی خواهند داشت، آموزش جدی و سطح بالاتری را نسبت به دوره‌های قبل خواهند گذراند. پس از اتمام این دوره ها زبان آموزان عزیز ما  قادر به انجام مکالمه‌های روزمره‌ی خود به صورت انگلیسی بدون هیچ مشکلی خواهند بود.

Big english:

در دوره‌های نوجوان مجموعه کتاب‌های Big English در شش جلد تدریس خواهند شد.  این مجموعه یکی از بهترین و کامل ترین دوره‌های آموزش زبان انگلیسی است که در قالب محتوا و مطالبی مانند جغرافیا، علوم ، ریاضیات، هنر و … به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد. در روش آموزش CLIL یا همان آموزش زبان محتوا محور ، شاهد افزایش اعتماد به نفس ، اطلاعات عمومی و گسترش دید زبان آموز و در نتیجه افزایش توانایی وی در صحبت کردن، خواهیم بود. در این کتاب شروع هر درس با یک آهنگ خواهد بود که لغات کلیدی و مهم همان درس را آموزش داده و سبب افزایش انگیزه و انرژی زبان آموز می‌شود. در ادامه لغات کلیدی با تصاویر جذاب ارائه شده و نکات گرامری در قالب داستان و مطالب متنوع، آموزش داده خواهند شد. طبق تحقیقات انجام شده، یکی از بهترین روش‌های آموزش گرامر تدریس آن بصورت ناخودآگاه است که این موضوع به خوبی در این کتاب مشاهده می‌شود.

Parts SessionBook
۱۱۵Oxford Phonics World 1
۱۱۵Oxford Phonics World 2
۲۱۵Oxford Phonics World 3
۳۱۵Up and Away in English 1
۳۱۵Up and Away in English 2
۳۱۵Up and Away in English 3
۳۱۵Big English 1
۳۱۵Big English 2
۳۱۵Big English 3
۳۱۵Big English 4
۳۱۵Big English 6
۳۱۵Big English 6

IELTS Cambridge 16 Academic +CD 6

  • مختص آزمون: IELTS
  • متعلقات: CD
  • ناشر: Cambridge
  • ویرایش: اول
  • خود خوان یا مدرس محور :هر دو
ورود / عضویت
کد تایید به شماره موبایل شما ارسال میشود
ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:60)