دوره های آموزشی : دوره های آکادمیک

دوره های آکادمیک

 

آمادگی آزمون های

امتحان در دو نوع مختلف آکادمیک و جنرال ترینینگ برگزارمی شود.امتحان اکادمیک توانایی انگلیسی داوطلبانی را می سنجد که قصد دارند تحصیلات خودرا درمقطع کارشناسی به بالا در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه دهند.یکی از مهمترین شرط های پذیرفته شدن در این دانشگاه ها کسب کردن سطحی قابل قبول از نمره این امتحان می باشد.

نوع جنرال ترینینگ آزمون ایلتس معلومات داوطلیان را در سطحی وسیع تر و در بستری علمی اجتماعی می سنجد.

آزمون جنرال ترینینگ برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصیلات پیش دانشگاهی خودرا در کشوری انگلیسی زبان به پایان برسانند و یا به منظور گذراندن دوره های کوتاه مدت کاری و یا دست یافتن به فرصت های شغلی قصد سفر به این کشورهارا دارند.به علاوه کارنامه این امتحان از جمله مدارکی است که در جریان بررسی پرونده های مهاجرت کشورهای استرالیا ,نیوزلند و کانادا از متقاضیان طلب میشود.

MSRT
MSRT در واقع همان MCHE است که توسط اداره بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم نام آن تغییر پیدا کرده است.اما تفاوتی در آزمون ایجاد نشده است و کلیه سرفصل ها مانند قبل در قالب چهار مهارت شنیداری, درک مطلب, لغت و ساختار مورد آزمایش قرار می گیرد.این آزمون در سال 10 بار برگزار می شود و شرکت در آزمون محدودیت ندارد و در صورت عدم قبولی در یک دوره می توان در دوره های بعدی نیز ثبت نام کردولی داوطلبانی که نمرات آنها بالاتر از 75 باشد تا یکسال نمی توانند در آزمونشرکت نمایند چون ظرفیت آزمون فوق برای مراکز دانشگاهی و آموزشی بوده و آخرین حدنصاب مراکز فوق نمره 70 می باشد.ضمنا در ثبت نام های هم زمان چون فاصله بین دو آزمون نزدیک به هم می باشد داوطلبان فقط اجازه شرکت در یک آزمون را دارند.

EPT
اساس شکل گیری آزمون EPT متولی برگزاری این آزمون,دانشگاه آزاد اسلامی است که به محک زدن داوطلبان در دو مهارت زبانی و سه بخش می پردازد.

هرچند که این مدرک تنها مدرک قابل پذیرش حین مصاحبه نیست اما داوطلبانی که هدفشان قبولی در دانشگاه آزاد است و برنامه ای برای شرکت در آزمون دکتری دانشگاه های دولتی ندارند,شرکت در ین آزمون را بر شرکت در آزمون MSRT  ارجع می دانند,چراکه دانشگاه آزاد اسلامی نمره 50 از آزمون EPT را برابر با نمره 65 از آزمون MSRT می داند.نکته مهمتر این است که یکی از بخش های آزمون MSRT محک مهارت شنیداری است که بیشتر داوطلبان در آن ضعف دارند.توصیه کارشناسان این حوزه برای داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی ,با توجه به هزینه پایین شرکت در این آزمون ها ,ثبت نام در هردو آزمون EPT و MSRT و کسب هردو مدرک است.

مزایای شرکت در دوره های آکادمیک گویا ( ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در ایران ) :

با ممتحنین مجرب و اساتید جوان و حرفه ای دوره های جذابی را تجربه می کنید.

در دوره ها مهارت ها به صورت تفکیک شده و کاملا تخصصی توسط اساتید مجرب و برجسته گویا تدریس شده و کلیه فنون و تکنیک های تست زنی آموزش داده می شود.

جزوات مدرن و انحصاری گویا در هر مهارت به صورت دسته بندی شده به همراه مجموعه پرسش ها و تست های رایج و کلیدی آزمون اصلی در اختیار داوطلبین قرار می گیرند.

آزمون های آزمایشی MOCK EXAM  و کلاس های تست زنی در هر ماه در حال برگزاری است و به زبان آموزان محترم کارنامه مشاوره تخصصی ارائه می گردد.